Małe kroki, wielkie zmiany. Velux i Namysłów łączą siły.

Już niedługo ruszamy z następną akcją w aplikacji Oskub Sponsora! Dziś VELUX i miasto Namysłów są naszymi bohaterami. To oni wzięli pod opiekę kolejną akcję naszej Fundacji. Sfinansują oczyszczacze powietrza dla namysłowskich szkół, by razem zatroszczyć się o zdrowie najmłodszych

Walka o czyste miasta, powietrze i naturę powinna być naszym priorytetem. Warto na co dzień zwrócić się w kierunku zapobiegania negatywnym skutkom zanieczyszczeń. Wszyscy wdychamy zatrute powietrze. W prosty sposób pomóżmy tym najważniejszym – dzieciom – oddychać pełną piersią w szkołach, czyli tam, gdzie spędzają dużą część dnia.

Naszym wspólnym celem, a co warto zaznaczyć po raz pierwszy łącząc siły sponsora z miastem, stało się wyposażenie namysłowskich szkół w oczyszczacze powietrza. Niebawem rozpoczniemy akcję „Oczyszczacze dla szkół” dla Szkoły Podstawowej nr 5 w Namysłowie. Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednich akcjach zaangażowanie użytkowników będzie duże.

Firma VELUX od wielu lat świadomie i konsekwentnie realizuje politykę odpowiedzialnego biznesu, ograniczając negatywny wpływ produkcji na środowisko naturalne. Za tymi słowami idą czyny. Przy produkcji okien została obniżona emisyjność CO2, a drewno jest pozyskiwane z odpowiedzialnych źródeł. VELUX chętnie wspiera lokalne inicjatywy, przyłączając się również do naszej akcji. To bez wątpienia pracodawca o wysokiej świadomości społecznej.

Namysłów to ciekawie położone miasto z charakterem! Również w pełni popiera inicjatywę okazując Fundacji wsparcie finansowe z miejskiego budżetu. Do sfinansowanej przez sponsora części urządzenia, miasto przeznaczy ze swoich środków drugie tyle funduszy.

Zmienianie rzeczywistości to zmiana otoczenia. Nie trzeba zmieniać od razu całego świata, wystarczą drobne lokalne zmiany, z których wszyscy możemy skorzystać.

Skontaktuj się z nami