Małe podsumowanie: przekazanie urządzeń

Zielony Dom Dziecka

Finał akcji Zielony Dom Dziecka dla Domu Dziecka w Namysłowie za nami. W przyszłym tygodniu przedstawiciele Fundacji Droga Do Lepszego przekażą urządzenia placówce. Akcja zakończyła się dzięki zaangażowaniu 680 użytkowników-Skubaczy. Dziękujemy!

aktualizacja: 03.08.2019 r.

Ze względów urlopowych przekazanie sprzętu dla Domu Dziecka w Namysłowie nastąpi 19 sierpnia.

Urządzenia, jakie otrzyma placówka:

Oczyszczacze powietrza zapewnią podopiecznym lepsze powietrze, pozbawione kurzu i zanieczyszczeń.
Dzięki urządzeniom do filtracji wody dzieci nie będą musiały wydawać pieniędzy na wodę butelkowaną, a do kosza trafi mniej plastiku. Filtry będą też dobrą okazją do promowania wśród najmłodszych picia wody.
Lampa UV to oszczędność pieniędzy, jak również pozytywny wpływ na środowisko – mniej szkodliwych środków chemicznych,

„Oczyszczacze dla szkół”

Dwa dni temu zakończyliśmy akcję „Oczyszczacze dla szkół”, w której wzięło udział 1521 Skubaczy. Oczyszczacz powietrza zostanie przekazany Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Jastrzębiu po rozpoczęciu roku szkolnego w pierwszym tygodniu września. Będzie to już drugie urządzenie z dziesięciu, jakie są potrzebne placówce.

Kogo oskubać?

Wspólne dbanie o środowisko i zdrowie najmłodszych nie jest Ci obce? Chcesz, by Twoja firma była kojarzona z pomaganiem i wspieraniem aktywności fizycznej? Myślisz o tym jak, promować swój biznes w nowoczesny sposób? A może znasz firmę, która mogłaby zostać Sponsorem i wspierać nasze akcje? Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami