Oczyszczacze dla szkół

Ruszamy!

Od dzisiaj, przy wsparciu samorządów lokalnych oraz sponsorów, zaczynamy drugą – tym razem ogólnopolską  akcję „Oczyszczacze dla szkół”.

Oddychając nie zastanawiamy się nad tym, co dostaje się do naszego organizmu. Niestety razem z tlenem pochłaniamy z powietrza wiele zanieczyszczeń, które są szkodliwe dla naszego zdrowia. Na negatywne działanie szkodliwych substancji szczególnie narażone są dzieci. Zanieczyszczone powietrze znajduje się także w pomieszczeniach, w których przebywamy. Spędzając większość dnia w takich warunkach, dzieci mają problemy z koncentracją oraz są bardziej podatne na zachorowania.

W trosce o dobro i zdrowie najmłodszych realizujemy projekt „Oczyszczacze dla szkół”. Urządzenia filtrują powietrze, nie tylko ze smogu, ale także z kurzu, alergenów i grzybów więc mogą być używane przez cały rok.  Chcemy sprawić, aby wszystkie klasy w szkołach podstawowych oraz sale w publicznych żłobkach i przedszkolach w całej Polsce, zostały zaopatrzone w oczyszczacze powietrza.

Czyste powietrze to zdrowie lepsze!

Pierwsza szkoła

Nasza akcja cieszy się dużym zainteresowaniem wielu miast.
Na początek, przy wsparciu Gminy Namysłów, zaczynamy skubać dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jastrzębiu k/Namysłowa.

Chcesz by Twoja szkoła, lub szkoła do której chodzi Twoje dziecko wzięła udział w naszej akcji? Zgłoś szkołę przez wypełnienie formularza w aplikacji.
Do projektu może dołączyć każda szkoła w Polsce.

Dołącz do akcji!

Zainstaluj aplikację Oskub Sponsora za pomocą Google Play lub App Store, wybierz z listy akcji, szkołę, której chcesz pomóc i skub z nami!

Skontaktuj się z nami