Wyzwanie Kręgielni Zorza rozstrzygnięte

W Oskub Sponsora wierzymy, że świadomość pomagania i płynąca z tego radość są nagrodami samymi w sobie. Ale czy to oznacza, że nie warto czasem skusić się na dodatkową motywację dla Użytkowników dzielnie nabijających kolejne kilometry na liczniku? Oczywiście nie!

Wraz z jednym z naszych Sponsorów, Kręgielnią Zorza, zorganizowaliśmy niedawno wyzwanie na Najlepszego Skubacza. Celem było oskubanie jak największej liczby Sponsorów w ciągu jednego tygodnia, a nagrodę stanowiła godzina zabawy na kręgielni i duża pizza.

Miło nam ogłosić, że zwycięzcą Wyzwania został Marcin K. z 16 oskubanymi Sponsorami na koncie. Serdecznie gratulujemy!

Na kolejnych miejscach znaleźli się:

  1. Joolaanta63 – 14 Oskubanych
  2. Marcin – 12 Oskubanych
  3. Mariusz – 11 Oskubanych
  4. Łukasz – 11 Oskubanych
  5. Marcin – 11 Oskubanych
  6. Krystian – 9 Oskubanych
  7. Zbigniew P. – 9 Oskubanych
  8. Michał P. – 9 Oskubanych
  9. Paweł – 9 Oskubanych

Między innymi dzięki zaangażowaniu naszych Pomagaczy w Wyzwaniu Kręgielni Zorza postęp akcji przekroczył już 20%, a licznik pokazał 20 mln kroków.

Dziękujemy i prosimy o więcej!

Podejmij Wyzwanie!

Jeżeli chcesz dowiadywać się w pierwszej kolejności o następnych Wyzwaniach oraz zawalczyć o miejsce na podium i nagrody, polub facebookową stronę Oskub Sponsora – znajdziesz tam zawsze najświeższe informacje o kolejnych akcjach i wydarzeniach.

Jak zostać Skubaczem?

Aby zacząć pomagać, pobierz aplikację Oskub Sponsora  z Google Play lub App Store, zarejestruj się i chodź! Za każde pokonane 6000 kroków Sponsorzy przekazują kolejne środki na cel akcji. Zaproś znajomych i rodzinę, aby pasek postępu akcji wypełniał się szybciej – pomagajmy razem!

Skontaktuj się z nami